ANDREAS FC Hyena Open
FC Hyena

Foto via FC Hyena

FC Hyena

FC Hyena is een filmhuis in Amsterdam aan Aambeeldstraat 24, 1021 KB Amsterdam. Komende weken: 19 events.

Adres
Aambeeldstraat 24, 1021 KB Amsterdam
Type
Filmhuis
Scene
alternatief
Capaciteit
middel
Programma
Film
Genres
arthouse, cafe
Website
fchyena.nl
Instagram
@fchyena

Over FC Hyena

FC Hyena is een boutique cinema met restaurant aan de oever van het IJ in Amsterdam-Noord. De twee zalen (60 en 100 stoelen) draaien een mix van mainstream en independent films, Hollywood-klassiekers, premières en bijzondere programmering. Het restaurant serveert gerechten uit een houtgestookte steenoven, aangevuld met een selectie natuurwijnen en lokaal bier. Bewoners van Amsterdam-Noord krijgen korting op het kaartje. De zalen zijn ook te huren voor presentaties, lezingen en besloten vertoningen.

Komende events

Veelgestelde vragen

Waar ligt FC Hyena?

FC Hyena ligt aan Aambeeldstraat 24, 1021 KB Amsterdam.

Wat is het eerstvolgende event in FC Hyena?

Het eerstvolgende event is "Watermelon Woman, The" op donderdag 2 juli 2026 om 13:15.

Wat is de website van FC Hyena?

De officiële website van FC Hyena is https://fchyena.nl.

Kan ik FC Hyena via ChatGPT of Claude vinden?

Ja. Koppel ANDREAS aan ChatGPT, Claude of je eigen AI via de Model Context Protocol-connector op https://api.andreas.amsterdam/mcp (zie https://andreas.amsterdam/ai) en zoek het aanbod van FC Hyena rechtstreeks vanuit je AI.

Vergelijkbare filmhuiss