Foto via Het Concertgebouw
Peltokoski & Meeuwsen met Prokofjevs Pianoconcert nr. 2
Peltokoski & Meeuwsen met Prokofjevs Pianoconcert nr. 2 speelt op zaterdag 6 maart 2027 om 14:15 in Het Concertgebouw (Concertgebouwplein 10, Amsterdam). klassiek.
- Datum
- zaterdag 6 maart 2027
- Aanvang
- 14:15
- Locatie
- Het Concertgebouw · Concertgebouwplein 10, Amsterdam
- Tickets
- concertgebouw.nl ↗
- Soort
- Muziek
- Genres
- klassiek
Over Peltokoski & Meeuwsen met Prokofjevs Pianoconcert nr. 2
Nikola Meeuwsen is heer en meester in Prokofjevs Tweede pianoconcert, waarmee hij in 2025 overtuigend de Koningin Elisabethwedstrijd won. Grijp deze kans om zijn spel live te horen!
Line-up
Over Het Concertgebouw
Het Concertgebouw is een klassieke concertzaal uit 1888 aan het Museumplein, met twee zalen waarvan de Grote Zaal internationaal bekendstaat om zijn akoestiek. De programmering draait grotendeels om klassieke muziek: symfonieën, kamermuziek, opera en orgelconcerten, verzorgd door gezelschappen als het Koninklijk Concertgebouworkest en internationale gasten. Daarnaast is er ruimte voor hedendaagse componisten, jazz en wereldmuziek. Vaste series als het Zondagochtend Concert richten zich op een breed publiek; festival-edities als Mind the Gap! verkennen minder bekende repertoires.
Veelgestelde vragen
Hoe laat begint Peltokoski & Meeuwsen met Prokofjevs Pianoconcert nr. 2?
Peltokoski & Meeuwsen met Prokofjevs Pianoconcert nr. 2 start op zaterdag 6 maart 2027 om 14:15 in Het Concertgebouw, Concertgebouwplein 10, Amsterdam.
Waar is Het Concertgebouw?
Het Concertgebouw ligt aan Concertgebouwplein 10, Amsterdam.
Waar koop ik tickets voor Peltokoski & Meeuwsen met Prokofjevs Pianoconcert nr. 2?
Tickets voor Peltokoski & Meeuwsen met Prokofjevs Pianoconcert nr. 2 zijn verkrijgbaar via concertgebouw.nl ↗.
Kan ik Peltokoski & Meeuwsen met Prokofjevs Pianoconcert nr. 2 via ChatGPT of Claude vinden?
Ja. Koppel ANDREAS aan ChatGPT, Claude of je eigen AI via de MCP-connector en zoek het Amsterdamse aanbod rechtstreeks vanuit je AI.

