Tai Lokun & Queen Saba
Tai Lokun & Queen Saba speelt op vrijdag 24 juli 2026 om 23:59 in nachbar (Nieuwezijds Voorburgwal 69, Amsterdam). €16,75. house.
- Datum
- vrijdag 24 juli 2026
- Aanvang
- 23:59
- Locatie
- nachbar · Nieuwezijds Voorburgwal 69, Amsterdam
- Prijs
- €16,75
- Tickets
- nachbar.stager.co ↗
- Soort
- Muziek
- Genres
- house
Over Tai Lokun & Queen Saba
House note; To preserve an intimate, autonomous atmosphere and due to limited space, we kindly ask that groups are no larger than four (4) people. Entry is at the discretion of our staff, and we reserve the right to refuse entry to ensure the experience for everyone. 21+
Line-up
- Tai Lokunheadliner
- Queen Sabaheadliner
Over nachbar
Nachbar is een kleine club in het centrum van Amsterdam, ondergebracht in een pand met de sfeer van een bruine kroeg. De programmering draait voornamelijk om techno en electro, met een focus op lokaal en opkomend talent naast gevestigde namen uit de underground. Avonden worden vaak samengesteld door gastcuratoren of collectieven, wat zorgt voor een gevarieerde maar consistente sound. De intieme omgeving maakt Nachbar tot een plek waar de muziek centraal staat en de afstand tussen publiek en dj klein is.
Veelgestelde vragen
Hoe laat begint Tai Lokun & Queen Saba?
Tai Lokun & Queen Saba start op vrijdag 24 juli 2026 om 23:59 in nachbar, Nieuwezijds Voorburgwal 69, Amsterdam.
Wat kost een ticket voor Tai Lokun & Queen Saba?
Een ticket kost €16,75. Tickets zijn verkrijgbaar via nachbar.
Waar is nachbar?
nachbar ligt aan Nieuwezijds Voorburgwal 69, Amsterdam.
Waar koop ik tickets voor Tai Lokun & Queen Saba?
Tickets voor Tai Lokun & Queen Saba zijn verkrijgbaar via nachbar.stager.co ↗.
Kan ik Tai Lokun & Queen Saba via ChatGPT of Claude vinden?
Ja. Koppel ANDREAS aan ChatGPT, Claude of je eigen AI via de MCP-connector en zoek het Amsterdamse aanbod rechtstreeks vanuit je AI.